Transport pianina

Transport pianina to skomplikowane przedsięwzięcie, trzeba podejść do tego z głową i najwyższą ostrożnością. Jeszcze większym wyzwaniem jest Transport fortepianu, ale tu skupimy się na pianinie. Naturalnie przewiezienie pianina wymaga od firmy przeprowadzkowej odpowiednich narzędzi i przede wszystkim doświadczenia. Nasza firma stosuje do zabezpieczeń pianin, wózki platformowe oraz odpowiednie materiały takie jak; folia bąbelkowa, folia stetch, koce, deski do transportu pianin. Lecz najważniejsza jest wiedza jak prawidłowo zabezpieczyć i przetransportować pianino.

Do realizacji zlecenia zazwyczaj potrzebne są dwie do czterech osób, zależy to od wagi instrumentu. Nie zabezpieczamy tylko pianina. Dobrze jest też zabezpieczyć ściany, ale również ciasne korytarze w najbardziej newralgicznych miejscach. Stosujemy grube koce oraz folia bąbelkowa, ściany zabezpieczamy kartonami. Posiadamy specjalistyczne pasy do noszenia ciężkich przedmiotów.

O nas

Trzeba zaznaczyć że jesteśmy odpowiednio przeszkolona ekipa, a to gwarantuje bezpieczny załadunek i transport Twojego instrumentu oraz rozładunek ze zniesieniem oraz wniesieniem na wskazane piętro. Samochód dodatkowo wyposażony jest w windę załadowczą, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia do minimum. Twój instrument jest z nami wyjątkowo zabezpieczany bo podczas jazdy unikamy gwałtownych manewrów.

Nie zapominajmy że przede wszystkim naszą działalność opieramy na Przeprowadzkach mieszkań oraz Przeprowadzkach biur. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

A może trzeba gdzieś posprzątać?

Współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami, godnymi polecenia. Zawsze gdy polecamy siebie nawzajem klienci są zadowoleni. Kompetentna, dokładna i szczegółowa ekipa sprzątająca zadowoli najbardziej wybrednych. Sprawdź Sprzątanie Warszawa.

Transport pianina Warszawa

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie transportu pianin. Taką usługę nasza firma przeprowadzkowa wyceni przez telefon. Do wyceny transportu pianina potrzebne są niektóre informacje, dlatego przygotuj się na pytania:

  1. Jaka jest w najwyższym punkcie wysokość pianina?
  2. Jaka jest w najszerszym punkcie szerokości pianina?
  3. Z którego na które piętro ma odbyć się wniesienie pianina?
  4. Dostępność i wymiary windy (zwróć uwagę na szerokość wejścia do windy)?
  5. Jaki termin transportu i wniesienia pianina planujesz?
  6. W których godzinach planujesz transport i wniesienie pianina?
pianino_yamaha_2-768x576

Uprzejmie prosimy, aby w treści wiadomości w formularzu kontaktowym zostały zawarte wszystkie niezbędne opisane na niniejszej stronie informacje, abyśmy mogli precyzyjnie wycenić usługę przeprowadzki: jakie mamy piętra, czy jest winda, ile jest kartonów, listę mebli, jaka jest lokalizacja odbioru i dostawy przeprowadzki oraz dodatkowe rzeczy, które mogą Państwo uznać za pomocne naszej ekipie. Z góry dziękujemy 😉

    Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę: