Transport fortepianów

Transport fortepianów to nie nie jest zajęcie dla każdego. Niewątpliwie tu liczy się doświadczenie i odpowiednie podejście do sprawy. My jesteśmy ekspertami z zakresu transportu fortepianów. Również Transport pianin nie jest nam obcy. Przewieziemy również perkusje, organy, głośniki przemysłowe, oświetlenie sceniczne i estradowe. Współpracujemy z osobami indywidualnymi, hotelami teatrami i klubami. Wiemy jak delikatne i wartościowe są państwa instrumenty, dlatego wszelkie prace związane z ich transportem prowadzimy z najwyższą starannością i ostrożnością. Jesteśmy ekipą wykwalifikowanych pracowników i posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie.

Do zabezpieczenia instrumentów używamy wyłącznie profesjonalnych materiałów najwyższej jakości takich jak; folia bąbelkowa, folia stretch, koce, deski do pianina. Zajmujemy się także rozkręceniem i zniesieniem w miejscu odbioru oraz wniesieniem i skręceniem instrumentu w miejscu dostarczenia.

Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa ich instrumentów podczas transportu oprócz doświadczenia i umiejętności, posiadamy także odpowiednie ubezpieczenie OC i OCP. Tu trzeba zaznaczyć że jeszcze nigdy żaden instrument zabezpieczony i transportowany przez nas nigdy nie ucierpiał.

Nasza oferta dotyczy transportu fortepianu w kraju jak i poza jego granicami. Chętnie podejmujemy się także przewozu nietypowych instrumentów, o niestandardowej wadze i gabarytach. Współpracujemy również z firmą, która chętnie skręci państwu w razie potrzeby meble, lub zdemontuje coś jeśli zajdzie taka potrzeba. Gorąco zachęcamy do współpracy z Skręcanie mebli ikea to przysłowiowa bułka z masłem.

Transport fortepianów Warszawa

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie fortepianów. Taką usługę nasza firma przeprowadzkowa wyceni przez telefon. Do wyceny transportu pianina potrzebne są niektóre informacje, dlatego przygotuj się na pytania:

  1. Jaka jest długość najdłuższego boku fortepianu?
  2. Z którego na które piętro ma odbyć się wniesienie fortepianu?
  3. Dostępność i wymiary windy (zwróć uwagę na długość windy)?
  4. Jaki termin transportu i wniesienia fortepianu planujesz?
  5. W których godzinach planujesz transport i wniesienie fortepianu?
przygotowanie_do_transportu_fortepian_warszawa

    Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę: