Godziny otwarcia: 24h/7 - Telefon: (+48) 662 333 602

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzkę mieszkania nasz konsultant telefoniczny wyceni przez telefon. W trakcie rozmowy zada parę pytań dzięki czemu będzie znał szczegóły przeprowadzki. Na podstawie wywiadu telefonicznego określi ilość pracowników potrzebną do wykonania przeprowadzki, potrzebną powierzchnię transportową, oraz przybliżony czas realizacji usługi, co za tym idzie przybliżoną wycenę przeprowadzki.

  1. Proszę podać planowaną datę przeprowadzki mieszkania?
  2. Proszę podać miejsce startowe, oraz miejsce docelowe przeprowadzki?
  3. Z którego piętra na które jest planowana przeprowadzka?
  4. Czy są windy?
  5. Czy są bezpośrednie podjazdy pod klatki?
  6. Czy drobne rzeczy typu ubrania, książki, szkło, i inne będą spakowane kartony i worki?
  7. Jakie meble transportujemy, przygotuj listę mebli, proszę podać opis mebli, oraz ich wymiary, a także zwrócić uwagę na meble które prawdopodobnie będą do demontażu. Zazwyczaj do takich mebli zaliczają się łóżka z materacem, łóżka piętrowe, szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, wysoki szafy dwudrzwiowe powyżej 2m, oświetlenie?
  8. Czy rzeczy będą spakowane w kartony i worki, czy wszystkim ma zająć się firma przeprowadzkowa?
  9. Ile osób przeprowadza się?
DSC03115

Wyślij formularz lub zadzwoń (+48) 662 333 602

Uprzejmie prosimy, aby w treści wiadomości w formularzu kontaktowym zostały zawarte wszystkie niezbędne opisane na niniejszej stronie informacje, abyśmy mogli precyzyjnie wycenić usługę przeprowadzki: jakie mamy piętra, czy jest winda, ile jest kartonów, listę mebli, jaka jest lokalizacja odbioru i dostawy przeprowadzki oraz dodatkowe rzeczy, które mogą Państwo uznać za pomocne naszej ekipie. Z góry dziękujemy 😉

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.