Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzkę mieszkania nasz konsultant telefoniczny wyceni przez telefon. W trakcie rozmowy zada parę pytań dzięki czemu będzie znał szczegóły przeprowadzki. Na podstawie wywiadu telefonicznego określi ilość pracowników potrzebną do wykonania przeprowadzki, potrzebną powierzchnię transportową, oraz przybliżony czas realizacji usługi, co za tym idzie przybliżoną wycenę przeprowadzki.

 1. Proszę podać planowaną datę przeprowadzki mieszkania?
 2. Proszę podać miejsce startowe, oraz miejsce docelowe przeprowadzki?
 3. Z którego piętra na które jest planowana przeprowadzka?
 4. Czy są windy?
 5. Czy są bezpośrednie podjazdy pod klatki?
 6. Czy drobne rzeczy typu ubrania, książki, szkło, i inne będą spakowane kartony i worki?
 7. Jakie meble transportujemy, przygotuj listę mebli, proszę podać opis mebli, oraz ich wymiary, a także zwrócić uwagę na meble które prawdopodobnie będą do demontażu. Zazwyczaj do takich mebli zaliczają się łóżka z materacem, łóżka piętrowe, szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, wysoki szafy dwudrzwiowe powyżej 2m, oświetlenie?
 8. Czy rzeczy będą spakowane w kartony i worki, czy wszystkim ma zająć się firma przeprowadzkowa?
 9. Ile osób przeprowadza się?
Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki mieszkań to oferta dla Ciebie! Jesteśmy firmą przewozową stworzoną specjalnie dla klienta, który ceni profesjonalizm i rzetelność. Stworzyliśmy szeroką ofertę, którą kierujemy do wszystkich podmiotów na rynku. Zajmujemy się przeprowadzkami mieszkań, a także Przeprowadzkami biur i firm na terenie całej Polski, ale też nie straszne są nam przeprowadzki międzynarodowe, np. do Niemiec, Francji czy Hiszpanii. Ponadto firma przeprowadzkowa Warszawa zajmuje się Transportem pianin i fortepianów. Oraz przewozem wszystkich rzeczy, opróżnianiem strychów i piwnic oraz transportem mebli i nie tylko w obszarze całej Warszawy. Wiemy o tym jak trudno dziś znaleźć rzetelną firmę przeprowadzkową, która kompleksowo wykona usługę, tak by klient był zadowolony. Z naszym wysoko wykwalifikowanym zespołem młodych i uśmiechniętych ludzi wszystko jest możliwe. Pracujemy tak jak życzy sobie klient, przeprowadzka jest wykonywana w tani, a przy tym profesjonalny sposób.

 

Przeprowadzka do nowego mieszkania

Przeprowadzając się do nowego mieszkania zawsze jesteśmy trochę podekscytowani, ale też niepewni. Jak to będzie? Jacy będą nowi sąsiedzi? jakie w tym mieszkaniu będą przychodzić rachunki za ogrzewanie? Podobnie jest z wyborem firmy przeprowadzającej Cię. Czy przyjadą na czas? Czy zapakują wszystko dokładnie, tak żeby nic się nie zbiło? Ogólnie rzecz biorąc, jest to stresujące. Dlatego warto zaufać profesjonalistą, nasza firma wykonała setki takich usług. Mamy w tym wprawę jak mało kto, a poświadczyć może to ponad setka zadowolonych klientów, dziękujących serdecznie po wykonanej usłudze. Gdy już wszystko się skończy i opadnie kurz, usiądziesz zmęczony i zadowolony ze wybrałeś właśnie nas - Firma przeprowadzkowa Warszawa. Telefon podany na stronie jest cały czas aktywny i nasi pracownicy pilnują, by zawsze można było się umówić na przeprowadzkę.

Gdy już się rozpakujesz i rozejrzysz po swoim nowym mieszkaniu stwierdzisz że został straszny bałagan. Możemy Ci z tym pomóc. Znamy fenomenalną Firmę sprzątającą - solidną, nie drogą i rzetelną. Kliknij w link i sprawdź sam.

O nas

Oferujemy bardzo dobre ceny w Warszawie i okolicach, a także profesjonalnie wykonaną usługę oraz dogodne terminy. Wszystko dla naszych klientów, by grono zadowolonych osób się powiększało. Mamy flotę dostosowanych do przeprowadzek samochodów. Obsługujemy szybko, tanio i profesjonalnie. Dbamy o to by mieć konkurencyjny wachlarz usług, a nasi klienci mogli dobrać dopasowaną do swoich potrzeb ofertę.

Uprzejmie prosimy, aby w treści wiadomości w formularzu kontaktowym zostały zawarte wszystkie niezbędne opisane na niniejszej stronie informacje, abyśmy mogli precyzyjnie wycenić usługę przeprowadzki: jakie mamy piętra, czy jest winda, ile jest kartonów, listę mebli, jaka jest lokalizacja odbioru i dostawy przeprowadzki oraz dodatkowe rzeczy, które mogą Państwo uznać za pomocne naszej ekipie. Z góry dziękujemy 😉 Każdy klient jest zobowiązany do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę: