Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzkach biur Warszawa to nasza specjalność. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem rozkręcą i odpowiednio zabezpieczą wszystkie meble do transportu. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie obowiązki związane z pakowaniem i porządkowaniem całego wyposażenia biura. Jesteśmy bardzo doświadczoną i rzetelna ekipą. Przeprowadzamy biura sprawnie i profesjonalnie zabezpieczamy wszystkie przewożone przedmioty odpowiednio folią bąbelkową, folią stretch i pakujemy w kartony.

Zadzwoń do nas teraz 662 333 602

Przeprowadzki biur Warszawa z pewnością dostosują się do Ciebie. W zależnie od ilości stanowisk wydelegujemy odpowiednią ekipę. Przeprowadzka może być wyceniona na podstawie rozmowy telefonicznej bądź wizyty naszego pracownika. W trakcie wizyty, lub rozmowy telefonicznej nasz pracownik będzie chciał uzyskać informacje; w których godzinach można wykonać przeprowadzkę? Czy są windy towarowe? Jakiej wielkości? Jeśli nie ma wind, czy są schody? Jeśli są schody, to ile pięter. Zadzwoń do nas teraz 662 333 602

Przeprowadzki biur – Przygotuj się na poniższe pytania:

DSC03199

 1. Proszę podać miejsce startowe oraz miejsce docelowe,
 2. przeprowadzki?
 3. Proszę podać datę przeprowadzki?
 4. W których godzinach można zrealizować przeprowadzkę?
 5. W jakim czasie ma być wykonana przeprowadzka?
 6. Z którego piętra na które jest przeprowadzka?
 7. Czy w budynku są windy?
 8. Czy są windy towarowe dostępne tylko dla dostawców?
 9. Ile stanowisk pracy?
 10. W jakie meble wyposażone jest jedno stanowisko pracy (biurko, szafa, szafka pomocnik biurkowy)?
 11. Jakie wyposażenie biura nie wchodzące w skład stanowiska biurowego ma być przetransportowane? Proszę podać listę mebli oraz ich opis. Do takich mebli należy stół konferencyjny (często do demontażu) ksero (kombajn), sejf, meble kuchenne, regały magazynowe, meble gospodarcze, meble wypoczynkowe? Inne?
 12. Jakie mienie będziemy demontować, mianowicie trzeba zwrócić szczególną uwagę na biurka narożne, złączone ze sobą regały, duże szafy, boksy w call center, stoły konferencyjne, wiszące półki, obrazy, zegary i inne?
 13. Czy drobne rzeczy z biurek, szaf, szafeczek, czyli dokumenty, szkło z kuchni i inne mamy my spakować w kartony, a może ma się tym zająć nasz firma przeprowadzkowa?
 14. Czy jest już plan rozstawienia mebli w nowej lokalizacji?

Zadzwoń do nas teraz 662 333 602

Przeprowadzki biur Warszawa

Wybranie naszej firmy to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać chcąc przenieść swoje biuro do innej lokalizacji. To również świetna okazja na segregację niepotrzebnych rzeczy w firmie. Warto wtedy pamiętać by wybrać rzetelną firmę przeprowadzkową, która ma w ofercie kontenery i zna się na swojej pracy, oraz wykona Twoje zlecenie z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy w pełni profesjonalni, nasze wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i setki przeprowadzek nauczyły nas jak robić to dobrze! Zadzwoń do nas teraz 662 333 602

Przeprowadzki biur

Nowa lokalizacja, to nowe możliwości dla Twojej działalności. Najlepiej jeśli przeprowadzkę zaplanujesz wcześniej, ale wiemy że zdarzają się sytuacje, które zmuszają do niespodziewanego opuszczenia danego miejsca w trybie natychmiastowym. Dlatego również działamy elastycznie i możesz zamówić nasze usługi z dnia na dzień. Gdy masz ograniczony czas na spakowanie wszystkich dokumentów, szaf, biurek i krzeseł, nie denerwuj się. Zadzwoń do nas teraz 662 333 602 my zdążymy ze wszystkim na czas. Nas nie interesuje z jakiego powodu musisz szybko przewieść rzeczy z punktu “A” do punktu “B”. Firma przeprowadzkowa, którą jesteśmy ma jedynie na celu szybko spakować Twoje mienie i sprawnie przewieźć je do docelowego miejsca nie zadając zbędnych pytań. Naszym priorytetem jest wykonać dla Ciebie usługę jak najszybciej z uśmiechem na twarzy. 

Inne usługi

Bywa że wyprowadzając się w pośpiechu zostawia się po sobie bałagan. Lecz trzeba pamiętać że dobre maniery nakazują, aby miejsce jakie opuszczamy zostawić co najmniej w stanie w jakim je zastaliśmy. Tak się składa że współpracujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami. Między innymi jedna z nich zajmuje się czyszczeniem takich miejsc. Jeśli masz potrzebę nie zastanawiaj się! Sprawdź sprzątanie Warszawa.

Może potrzebujesz przeprowadzić się sam? Polecamy Przeprowadzki mieszkań Warszawa

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę: