Godziny otwarcia: 24h/7 - Telefon: (+48) 662 333 602

Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzka biura zależnie od ilości stanowisk może być wyceniona na podstawie rozmowy telefonicznej bądź wizyty naszego przedstawiciela. W trakcie niezależnie od formy nasz przedstawiciel chce uzyskać informacje dotyczącej w których godzinach można wykonać przeprowadzkę, czy są windy towarowe, jakiej wielkości. W przypadku przeprowadzki biura do 10 stanowisk nasz konsultant jest w stanie dokonać wyceny w trakcie wywiadu telefonicznego. Przygotuj się na poniższe pytania:

 1. Proszę podać miejsce startowe oraz miejsce docelowe przeprowadzki?
 2. Proszę podać datę przeprowadzki?
 3. W których godzinach można zrealizować przeprowadzkę?
 4. W jakim czasie ma być wykonana przeprowadzka?
 5. Z którego piętra na które jest przeprowadzka?
 6. Czy w budynku są windy?
 7. Czy są windy towarowe dostępne tylko dla dostawców?
 8. Ile stanowisk pracy?
 9. W jakie meble wyposażone jest jedno stanowisko pracy (biurko, szafa, szafka pomocnik biurkowy)?
 10. Jakie wyposażenie biura nie wchodzące w skład stanowiska biurowego ma być przetransportowane? Proszę podać listę mebli oraz ich opis. Do takich mebli należy stół konferencyjny (często do demontażu) ksero (kombajn), sejf, meble kuchenne, regały magazynowe, meble gospodarcze, meble wypoczynkowe? Inne?
 11. Jakie mienie będziemy demontować, mianowicie trzeba zwrócić szczególną uwagę na biurka narożne, złączone ze sobą regały, duże szafy, boksy w call center, stoły konferencyjne, wiszące półki, obrazy, zegary i inne?
 12. Czy drobne rzeczy z biurek, szaf, szafeczek, czyli dokumenty, szkło z kuchnii i inne będą spakowane kartony? Czy ma się tym zająć nasz firma przeprowadzkowa?
 13. Czy jest już plan rozstawienia mebli w nowej lokalizacji?
DSC03199

Wyślij formularz lub zadzwoń (+48) 662 333 602

Uprzejmie prosimy, aby w treści wiadomości w formularzu kontaktowym zostały zawarte wszystkie niezbędne opisane na niniejszej stronie informacje, abyśmy mogli precyzyjnie wycenić usługę przeprowadzki: jakie mamy piętra, czy jest winda, ile jest kartonów, listę mebli, jaka jest lokalizacja odbioru i dostawy przeprowadzki oraz dodatkowe rzeczy, które mogą Państwo uznać za pomocne naszej ekipie. Z góry dziękujemy 😉

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.