Przeprowadzka domu

Przeprowadzka domu i przewóz całego dobytku to spore wyzwanie, które warto dobrze zaplanować. Oczywiście oferujemy pomoc w przeprowadzkach domów w Warszawie i okolicach, jesteśmy na rynku od lat i oferujemy przeprowadzki kompleksowe domów, obejmujące pakowanie, załadunek, rozładunek oraz montaż i wcześniejszy demontaż mebli. Naturalnie zajmujemy się również Przeprowadzkami biur i firm Przewozimy standardowe gabaryty i przedmioty o dużej wadze jak na przykład pianina i sejfy. Profesjonalnie zaplanujemy całą przeprowadzkę i właściwie zabezpieczymy Twoje meble i resztę dobytku. Przy wcześniej wyznaczonym terminie zrealizujemy każde zlecenie. Mamy wieloletnie doświadczenie, posiadamy nowoczesną samochody przystosowane do profesjonalnego przewozu delikatnych rzeczy. Zachowujemy szczególne środki ostrożności i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Możemy zagwarantować dobrą cenę i profesjonalny transport. Przeprowadź się do nowego domu z pewnością że Twoje rzeczy dojadą na czas i w całości.

Naturalnie gdy już się rozpakujesz zostanie bałagan, reszki taśmy, folii i kartonów walające się wszędzie. Zadeptana podłoga, brudny dywan, ogólny nieporządek. Opadasz z sił po rozpakowaniu i rozkładaniu rzeczy na swoje miejsce, wiadomo że to wyczerpujące! Tak się składa że możesz skorzystać z usług zaprzyjaźnionej firmy sprzątającej, która szybko i profesjonalnie zajmie się całym tym bałaganem, polecamy ich, bo to sprawdzona i rzetelna firma, która zrobi to w rozsądnej cenie. Sprawdź sam Sprzątanie Warszawa.

Przeprowadzki domów Warszawa

Przeprowadzka domu to usługa, która przed realizacją potrzebuje wizji lokalowej. Nasz przedstawiciel może umówić się z Państwem na bezpłatną i niezobowiązującą wizytę w domu. W trakcie wizyty nasz przedstawiciel sprawdzi które meble trzeba zdemontować.

 1. Proszę podać miejsce startowe, oraz miejsce docelowe przeprowadzki?
 2. Z którego piętra na które jest przeprowadzka?
 3. Proszę podać datę przeprowadzki?
 4. Czy są windy?
 5. Czy drobne rzeczy typu ubrania, książki, szkło, i inne będą spakowane kartony i worki?
 6. Jakie meble transportujemy (lista mebli), proszę podać opis mebli, a także zwrócić uwagę na te meble które będą do demontażu, zazwyczaj są to łóżka z materacem, łóżka piętrowe, szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, wysoki szafy dwudrzwiowe powyżej 2m, oświetlenie?
 7. Czy rzeczy będą spakowane w kartony i worki, czy wszystkim ma zająć się firma przeprowadzkowa?
 8. Ile osób przeprowadza się?
 9. Jaka data?

Jeżeli wiesz już jakie będą zadane pytania i znasz już odpowiedzi zadzwoń do nas (+48) 662 333 602.

DSC03237

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę: