Transport mebli to usługa w której możesz z nami przewieźć zarówno jeden mebel, jak i większą ilość mebli. Usługę przewozu mebli realizujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli chcesz przewieźć jeden mebel na terenie Warszawy i okolic to koszt takiego transportu wynosi:

180 zł

Jeżeli we własnym zakresie wykonasz załadunek, rozładunek. W cenie usługi nie są wliczone materiały do zabezpieczenia mebli.

230 zł

W cenę wliczony jest załadunek i rozładunek przez naszą firmę. Nie jest wliczony koszt  zabezpieczenia (najczęściej są to meble zabezpieczone z salonu meblowego. Zaliczają się do tego również meble, które nie wymagają zabezpieczenia i które nie mają części ruchomych w postaci szuflad, drzwi itp.

250 zł

w cenę usługi wliczony jest załadunek, transport, oraz rozładunek. W cenie transportu jest również zabezpieczenie mebla folią stretch.

270 zł

w cenę usługi wliczony jest załadunek, transport, oraz rozładunek. W cenie transportu jest również zabezpieczenie mebla folią stretch, oraz folią bąbelkową.

W przypadku transportu poza granice Warszawy dodatkowo doliczamy koszt za przejechane kilometry. Cena za km uzależniona jest od cen paliwa. Zadzwoń do nas teraz a wycenimy Twój transport podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.