Przeprowadzka Biura

Przeprowadzka biura może być wykonana na trzy sposoby. Możesz zrealizować ją:

  • własnymi siłami
  • z pomocą firmy przeprowadzkowej
  • zamówić firmę aby wykonała za Ciebie całą robotę

Przeprowadzka biura własnymi siłami

Jeśli chcesz to wynajmij auta, kup materiały do pakowania i zrealizuj przeprowadzkę biura własnymi siłami wyznaczając pracownikom zadania. O ile z pakowaniem drobnych rzeczy do kartonów nie będzie problemu, to już przy przenoszeniu mebli, sejfów, ksera mogą pojawić się schody, które mogą sprawić problemy, szczególnie gdy w biurze pracują tylko kobiety.

Przeprowadzka biura częściowo własnymi siłami z pomocą firmy przeprowadzkowej

Ekonomiczną wersją i bardziej komfortową jest wariant w którym to pracownicy biura odpowiedzialni są za spakowanie drobnych rzeczy do kartonów. Pracownicy firmy przeprowadzkowej zajmą się zabezpieczeniem mebli, wyniesieniem wszystkiego z lokalu, transportem, oraz wniesieniem mienia do docelowego lokalu.

Przeprowadzki biur z firmą przeprowadzkową

"<yoastmark

Kompleksowa przeprowadzki biur to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Jest to również najdroższe, około dwa razy droższe niż wykonanie przeprowadzki częściowo własnymi siłami z pomocą firmy przeprowadzkowej. W tym wariancie to firma przeprowadzkowa jest odpowiedzialna za wszelkie czynności: pakowanie drobnych rzeczy do kartonów, demontaż i montaż mebli, zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia z lokalu, transport, wniesienie mienia do docelowego lokalu.

Chcesz wycenić swoją przeprowadzkę biura? wejdź w link i przygotuj się do wyceny https://firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl/przeprowadzki-biur/