Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań, zależnie od zakresu przeprowadzki powinna mieć:

  • Zgrany zespół,
  • Własną flotę aut,
  • Narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli
  • Wózki transportowe
  • Koce transportowe
  • Materiały do zabezpieczenia mebli,
  • Opakowania do spakowania drobnych rzeczy do kartonów

Wszystkie te elementy składają się na udaną przeprowadzkę. Jeżeli któregoś z tych elementów brakuje w firmie przeprowadzkowej możesz mieć pewność że przeprowadzka może iść dużo sprawniej.

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań to przede wszystkim Zgrany zespół

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań

Zgrany zespół to podstawa, dzięki temu pracownicy rozumieją się bez słów. Dzięki zgranemu zespołowi na przeprowadzce nie panuje chaos. Wprost przeciwnie na takiej przeprowadzce każdy wie co ma robić. Nikt nie traci czasu na tłumaczenie swojemu partnerowi co i jak zrobić aby było bezpiecznie.

Wiadomo że trzeba niekiedy szkolić pracowników, jednakże nie może być przewagi nowych pracowników nad pracownikami którzy tworzą zgraną ekipę w firmie przeprowadzkowej.

Zgrany zespół wie że może na sobie polegać i kto za co odpowiada, w przypadku nowicjuszy to dopiero kształtuje się.

Własna flota aut

Własna flota to pewność że przeprowadzka będzie wykonana bez doliczania dodatkowych kosztów. Niektóre firmy nie posiadają własnych aut i wynajmują auta z zewnętrznych firm, co wpływa na cenę przeprowadzki.

Własna flota zapewnia także że ekipa przyjedzie na miejsce o wyznaczonym terminie o wyznaczonej porze. Ponieważ nie jest się uzależnionym od zewnętrznych firm.

Własne auta dają możliwość także w przypadku nie zmieszczenia się na jeden raz, wtedy firma może w szybkim czasie dostarczyć kolejne auto.

Narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli są niezbędne w Firmie przeprowadzkowej do przeprowadzki Twojego mieszkania

Narzędzia to niezbędny element większości przeprowadzek. Na przeprowadzce firma przeprowadzkowa prawie codziennie zmaga się z demontażem i montażem mebli. W większości są to wysokie szafy dwudrzwiowe, szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, łóżka małżeńskie, skręcone ze sobą regały, zamontowane do ścia

ny szafki. Bez narzędzi przeprowadzka prawdopodobnie nie będzie wykonana, nie będzie wykonana w całości, lub zostanie wykonana z uszkodzeniami. W przypadku braku profesjonalnych narzędzi w postaci wkrętarki przeprowadzka będzie przedłużać się co wpłynie na wzrost kosztu przeprowadzki.

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań musi mieć wózki przeprowadzkowe

Wózki do przeprowadzki to wyposażenie które stanowczo usprawnia przeprowadzkę. Dzięki temu czas Twojej przeprowadzki będzie krótszy, co za tym idzie koszt przeprowadzki będzie mniejszy. Zależnie od wielkości wózka można na niego zapakować od 6-7 kartonów do nawet 12-15. W przypadku gdy pracownik będzie brał karton w ręce, to weźmie na jeden raz od 1 do 3 kartonów. Oczywiście w przypadku braku windy wózek transportowy przyda się tylko w momencie dojazdu z samochodu do klatki, lub z klatki to samochodu.

Koce transportowe

Koce transportowe choć są dodatkiem do przeprowadzki, to są przydatne nie tylko w zabezpieczeniu mebli, ale ułatwiają przesuwanie mebli po podłodze. Niekiedy są tak wysokie meble że nie ma szans ich podnieść, ani wstawić na wózek, wtedy doskonale sprawdzają się koce. Koce są przydatne także na pace samochodu zarówno odseparowywaniu mebli od siebie, jak i również w przypadku gdy mebel trzeba położyć na boku na podłodze. Dzięki temu łatwo i bezpiecznie można przesuwać mebel po podłodze na pace.

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań potrzebuje materiały do zabezpieczenia mebli

Firma przeprowadzkowa do przeprowadzki mieszkań powinna być wyposażona w materiały do zabezpieczenia mebli. Może to być folia bąbelkowa, folia stretch, tektura falista, karton, koce transportowe. Przeprowadzka bez tego typu zabezpieczeń narażona jest na uszkodzenia. Niektóre firmy przeprowadzkowe nie zabezpieczają mebli, albo zabezpieczają je niewystarczająco. Na przykład firma przeprowadzkowa przykleja taśmę klejącą na drzwiczki lub szuflady co daje efekt końcowy w postaci kleju na meblach. Sprawdź czy Twoja firma przeprowadzkowa zapewnia czy wszystkie materiały do pakowania mebli w profesjonalny sposób.

Opakowania do spakowania drobnych rzeczy do kartonów

Materiały do zabezpieczenia mebli to nie wszystko. Jeżeli chcesz wykonać kompleksową przeprowadzkę Twoja firma przeprowadzkowa powinna mieć opakowania do spakowania drobnych rzeczy tupu szkło, książki, ubrania i inne drobiazgi. Do tego typu opakowań należą przede wszystkim kartony różnych wielkości, a także taśma aby móc te kartony zakleić.

Dlaczego najlepsza jest nasza firma przeprowadzkowa?

Nasza firma przeprowadzkowa posiada wszystkie elementy wymienione powyżej. Bardzo przykładamy uwagę to tego aby te elementy były w najwyższych standardach. Chcesz wykonać z nami przeprowadzkę? Wejdź w link przeprowadzki mieszkań i zapoznaj się z informacjami jakie potrzebujemy aby przygotować się do Twojej przeprowadzki mieszkania.