Firma przeprowadzkowa Cena – Ile kosztuje

Firma przeprowadzkowa cena to pytanie zadaje sobie chyba każdy kto planuje wynająć firmę przeprowadzkową na swoją przeprowadzkę. Zależnie od zakresu prac, oraz ilości rzeczy do przeprwoadzenia kształtuje się to bardzo różnie. Nie ma jednej konkretnej ceny za przeprowadzkę mieszkania czy domu, ponieważ każdy ma inną ilość rzeczy do przeprowadzenia. W dodatku dochodzą takie zmienne jak piętra, dostępność windy, odległość między autem, a wejściem do budynku.

Firma przeprowadzkowa cena

W zależności od zakresu prac można określić stawkę godzinową za firmę przeprowadzkową, a dokładnie za ekipę przeprowadzkową. Zależnie od zakresu prac można określić stawkę godzinową w której zawarte będzie:

  • Auto o danej powierzchni transportowej
  • Ekipa przeprowadzkowa
  • Sprzęt niezbędny do wykonania przeprowadzki (wózki)
  • Materiały do zabezpieczenia mebli (folia stretch, folia bąbelkowa)
  • Opakowania do spakowania drobnych rzeczy (kartony, taśmy, papier pakowy, folia bąbelkowa)
  • Etykiety

Zakres pracy firmy przeprowadzkowej

Firma przeprowadzkowa zależnie od Twoich potrzeb może zaproponować Tobie różne warianty.

Taxi Bagażowe – jest najtańszym wariantem, czyli jest to wynajęcie przez Ciebie tylko kierowcy z autem. W tym przypadku to Ty jesteś osobą która we własnym zakresie wykonuje wszystkie czynności związane z przeprowadzką. Firma przeprowadzkowa odpowiedzialna jest tylko za przewóz rzeczy z punktu A do punktu B.

Tania przeprowadzka – Możesz również wynająć firmę przeprowadzkową w opcji razem z  załadunkiem i rozładunkiem mienia, oraz przewozem rzeczy z punktu A do punktu B.

Standardowa przeprowadzka – Jeżeli chcesz aby firma przeprowadzkowa zabezpieczyła za Ciebie meble masz jeszcze opcję z zabezpieczeniem mebli przez firmę przeprowadzkową, ewentualnym demontażem i montażem mebli, wyniesieniem i wniesieniem rzeczy z i do lokalu, oraz transport.

Kompleksowa przeprowdzka – Jeśli potrzebujesz kompleksowej przeprowadzki, najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest dla Ciebie przeprowadzka z pakowaniem rzeczy do kartonów, zabezpieczeniem mebli, demontażem i montażem mebli, wyniesieniem i wniesieniem mebli z lokalu i do lokalu, oraz transportem

Firma przeprowadzkowa warszawa cena

Cena firmy przeprowadzkowej w Warszawie jest uzależniona od opisanych powyżej wariantów. Warszawa i okolice to zróżnicowany rynek. Średnio można przyjąć następujące wartości:

Taxi Bagażowe ok. 70-90 zł/h

Tania przeprowadzka ok 40 zł 1 osoba za 1h

Standardowa przeprowadzka – ok 50 zł 1 osoba za 1h

Kompleksowa przeprowadzka – ok 60 zł 1 osoba za 1h

Dodatkowym kosztem jest samochód i tu zależnie od wielkości samochodów można liczyć ok 40-50 zł/h za powierzchnię ok 15-20 m3

Indywidualnie wycenianą usługą jest transport przedmiotów które ważą powyżej 100 kg. Kliknij w link jeżeli chcesz zobaczyć ile kosztuje transport pianin, fortepianów, sejfów, szaf bezpieczeństwa, urządzeń wielofunkcyjnych itp